Rozlúčka 3.B

V stredu 26.6.2019 sa žiaci 3.B triedy rozlúčili so školským rokom 2018/2019. Po krátkom kultúrnom programe, v ktorom žiaci predviedli svoje tanečné, hudobné a recitačné schopnosti nasledovala opekačka v Átriu školy - Prírodou vytvorenej triede.Po nej si deti s rodičmi mohli spoločne zmerať svoje fyzické schopnosti v rôznych športových disciplínach,ako napr. skákanie vo vreci, hod na cieľ, spoločný beh v obruči, prevoz vo fúriku a pod. Toto príjemné popoludnie bolo venované deťom, ako odmena za ich celoročnú prácu a plnenie si školských povinností, ale tiež ako poďakovanie pani učiteľke Gašpárkovej, s ktorou sa deti týmto spôsobom rozlúčili. Tešíme sa na ďaľšie takéto spoločné stretnutia a deťom prajeme príjemné prežitie letných prázdnin.