ŠKOLSKÉ MAJSTROVSTVÁ TRNAVSKÉHO KRAJA v gymnastickom štvorboji - šk. rok 2018/2019

30. apríla 2019 sa žiaci našej školy zúčastnili krajského kola v gymnastickom štvorboji. Súťaž sa už tradične konala v Piešťanoch a chlapci a dievčatá si zmerali svoje sily v štyroch disciplínach. V kategórii A, ktorá je určená pre žiakov 1. – 3. ročníka, sme mali zastúpenie len medzi dievčatami, tie súťažili v disciplínach: akrobacia, hrazda, preskok a lavička. Dievčatá (Ema Holienčinová, Nina Holičová, Nela Filipová a Timea Kubová) vybojovali krásne 3. miesto. 3. miesto obsadili aj najstaršie dievčatá z  kategórie C (Sára Behancová, Zuzana Turkovičová, Tereza Poláková, Vanessa Vlková a Natália Formánková). Tento rok všaknajväčší úspech dosiahli chlapci z kategórie B (Michal Androvič, Aleš Masaryk, Tomáš Staňo a Nikolas Staňo), ktorí vybojovali 1. miesto a postupujú tak na celoslovenské kolo. Michalovi Androvičovi sa darilo aj v súťaži jednotlivcov, v ktorej obsadil 2. miesto. Všetkým súťažiacim gratulujeme a tešíme sa, že naša námaha a príprava na súťaž bola ocenená medailami.