baner-top-ok

OBSAH


Dňa 4.6. sa naši žiaci zúčastnili charitatívneho podujatia “ Gympel proti rakovine”. Tento rok sa toto podujatie nieslo v športovom duchu. Žiaci súťažili vo volejbale, presadzovanej, futbale, bedmintone a florbale. Aj napriek vyšším teplotám naši žiaci bojovali do posledných síl. Získali 1. miesto v bedmintone , 3.miesta vo futbale a presadzovanej , 2. miesto vo florbale a 3.miesto vo volejbale. Našim žiakov gratulujeme a ďakujeme im za peknú reprezentáciu našej školy.

OZNAMY

Vážení rodičia, pozývame Vás na triedne schôdze RZ, ktoré sa uskutočnia 27. 5. 2019 o 16:30 v jednotlivých triedach.
Vyzývame žiakov i zamestnancov .... nechajte doma autá a urobte niečo pre seba i čistejšie ovzdušie.
Základná škola Strážnická 1, Skalica prijme do pracovného pomeru:   Učiteľa náboženstva - polovičný úväzok (zástup počas MD), Učiteľa pre 1. stupeň ZŠ .
alf-testovanie

prirodna-trieda-straznicka

PLÁNUJEME

Žiadne udalosti na zobrazenie