baner-top-ok

OBSAH


Aj tento školský rok sa stretli žiaci 2.C s pani učiteľkou a vychovávateľkou na opekačke v Pastročnom centre Skalica. Prišli takmer všetci. Rodičia, starí rodičia, tiež aj súrodenci našich žiakov. Hral sa futbal, behalo sa, šantilo sa. Dospelí sa mali možnosť lepšie spoznať a porozprávať sa pri rôznych dobrotkách z kuchyne šikovných mamičiek. Ockovia sa zasa postarali o ohník a špekáčiky. Po celý čas vládla priestorom pokojná atmosféra. Ďakujeme za príjemne strávené chvíle.

OZNAMY

Vážení rodičia, pozývame Vás na triedne schôdze RZ, ktoré sa uskutočnia 27. 5. 2019 o 16:30 v jednotlivých triedach.
Vyzývame žiakov i zamestnancov .... nechajte doma autá a urobte niečo pre seba i čistejšie ovzdušie.
Základná škola Strážnická 1, Skalica prijme do pracovného pomeru:   Učiteľa náboženstva - polovičný úväzok (zástup počas MD), Učiteľa pre 1. stupeň ZŠ .
alf-testovanie

prirodna-trieda-straznicka

PLÁNUJEME

Žiadne udalosti na zobrazenie