baner-top-ok

OBSAH


V pondelok 3. 6. si naši šiestaci a ôsmaci užili deň plný zábavy, napätia, dobrodružstva a adrenalínu. Spolu so svojimi triednymi učiteľkami sa vybrali na výlet do zábavného parku Permonium, ktorý je vybudovaný na princípe francúzskej súťaže Pevnosť Boyard. Deti putovali areálom a v interaktívnej hre Magic Permon plnili rôzne úlohy. Hra preverila nielen fyzickú kondíciu a zručnosti žiakov, ale aj ich vedomosti. Čakalo na nich napríklad najväčšie bludisko v ČR, lanové dráhy, sopka i výhľad do okolitej krajiny z takmer štyridsaťmetrovej výšky. Počasie nám prialo a deti si mohli užiť aj vodné atrakcie, ktoré areál ponúka. Za svoju snahu boli žiaci v závere hry odmenení milým darčekom.

OZNAMY

Vážení rodičia, pozývame Vás na triedne schôdze RZ, ktoré sa uskutočnia 27. 5. 2019 o 16:30 v jednotlivých triedach.
Vyzývame žiakov i zamestnancov .... nechajte doma autá a urobte niečo pre seba i čistejšie ovzdušie.
Základná škola Strážnická 1, Skalica prijme do pracovného pomeru:   Učiteľa náboženstva - polovičný úväzok (zástup počas MD), Učiteľa pre 1. stupeň ZŠ .
alf-testovanie

prirodna-trieda-straznicka

PLÁNUJEME

Žiadne udalosti na zobrazenie