V pondelok 3. 6. si naši šiestaci a ôsmaci užili deň plný zábavy, napätia, dobrodružstva a adrenalínu. Spolu so svojimi triednymi učiteľkami sa vybrali na výlet do zábavného parku Permonium, ktorý je vybudovaný na princípe francúzskej súťaže Pevnosť Boyard. Deti putovali areálom a v interaktívnej hre Magic Permon plnili rôzne úlohy. Hra preverila nielen fyzickú kondíciu a zručnosti žiakov, ale aj ich vedomosti. Čakalo na nich napríklad najväčšie bludisko v ČR, lanové dráhy, sopka i výhľad do okolitej krajiny z takmer štyridsaťmetrovej výšky. Počasie nám prialo a deti si mohli užiť aj vodné atrakcie, ktoré areál ponúka. Za svoju snahu boli žiaci v závere hry odmenení milým darčekom.