baner-top-ok

OBSAH


Mestská knižnica Skalica dňa 5. 6. 2019 o 15.00 hodine slávnostne odovzdala ceny za výtvarnú súťaž „Ako bude vyzerať knižnica o 100 rokov“. V kategórii pre I. stupeň základných škôl sme obsadili rovno dve miesta. Blahoželáme dvom žiačkam triedy 2.C, Tamarke za 1. miesto a Zuzke za 3. miesto. Súčasťou akcie bola aj vernisáž detskej výtvarnej tvorby okolitých škôl. V priestoroch mestskej knižnice po celý čas vládla priateľská atmosféra.

 

OZNAMY

Vážení rodičia, pozývame Vás na triedne schôdze RZ, ktoré sa uskutočnia 27. 5. 2019 o 16:30 v jednotlivých triedach.
Vyzývame žiakov i zamestnancov .... nechajte doma autá a urobte niečo pre seba i čistejšie ovzdušie.
Základná škola Strážnická 1, Skalica prijme do pracovného pomeru:   Učiteľa náboženstva - polovičný úväzok (zástup počas MD), Učiteľa pre 1. stupeň ZŠ .
alf-testovanie

prirodna-trieda-straznicka

PLÁNUJEME

Žiadne udalosti na zobrazenie