baner-top-ok

OBSAH


Mestská knižnica v Skalici každoročne usporadúva vo svojich priestoroch čitateľský maratón. Počas tejto akcie žiaci jednej triedy sedia v kruhu a postupne čítajú z knihy, až pokým sa všetci nevystriedajú. Celý deň sa takto striedajú prihlásené triedy okolitých škôl. Tento rok boli súčasťou maratónu aj žiaci našej školy. Zúčastnili sa ho všetky triedy druhého ročníka a žiaci 3.B triedy.

OZNAMY

Vážení rodičia, pozývame Vás na triedne schôdze RZ, ktoré sa uskutočnia 27. 5. 2019 o 16:30 v jednotlivých triedach.
Vyzývame žiakov i zamestnancov .... nechajte doma autá a urobte niečo pre seba i čistejšie ovzdušie.
Základná škola Strážnická 1, Skalica prijme do pracovného pomeru:   Učiteľa náboženstva - polovičný úväzok (zástup počas MD), Učiteľa pre 1. stupeň ZŠ .
alf-testovanie

prirodna-trieda-straznicka

PLÁNUJEME

Žiadne udalosti na zobrazenie