Dňa 2. septembra 2024 sa opäť otvoria brány ZŠ Strážnická.

6d34babe-b485-44ce-a2f2-088948b052cf

NASTUPUJÚCI PRVÁCI

Spolu s rodičmi vás privítame o 8:00 hod. na školskom dvore (vchod č. 3). Tu sa uskutoční vaše rozdelenie do tried a jednotlivých oddelení ŠKD.

V prípade nepriaznivého počasia budú prváci uvítaní v školskej jedálni, vstup do budovy školy hlavným vchodom.

Pani učiteľky si vás - prváčikov následne odvedú do svojich tried na zoznámenie sa so školou a medzi sebou.

Rodičia medzitým v jedálni školy dostanú informácie o ŠKD, vypíšu potrebné formality a môžu si s vychovávateľmi prezrieť jednotlivé oddelenia a školu.

Potom sa deti s rodičmi vymenia - vychovávatelia si preberú deti a rodičia si sadnú do školských lavíc s triednymi učiteľkami. Po ukončení si rodičia vyzdvihnú deti vo svojich oddeleniach ŠKD.

ŽIACI 2.- 4. ROČNÍKOV

Otvorenie školského roka 2024/2025 bude o 8:00 hod. v jednotlivých triedach s triednymi učiteľmi. Vstup do budovy školy vchodom č. 2.

V škole budete do 9:30 hod., kedy sa pre vás prvý školský deň končí. Až v utorok 3. septembra 2024 si prinesiete školské tašky a potreby podľa pokynov triednych učiteľov.

ŽIACI 5.- 9. ROČNÍKOV

Otvorenie školského roka 2024/2025 bude o 8:30 hod. v jednotlivých triedach s triednymi učiteľmi. Vstup do budovy školy vchodom č. 2.

V škole budete do 10:00 hod., kedy sa pre vás prvý školský deň končí.
Mysleli sme aj na cestujúcich. Budú uvoľnení, aby stihli spoj autobusu.

Školský klub detí a školská jedáleň bude v prevádzke od utorka 3. septembra 2024.

Vaši učitelia a vedenie školy

Ďakujeme!