Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024

Slávnostné otvorenie školského roka 2023/2024

Vážení rodičia, milí žiaci,

Dňa 4. septembra 2023 sa opäť otvoria brány ZŠ Strážnická.

NASTUPUJÚCI PRVÁCI

Spolu s rodičmi vás privítame na školskom dvore (vchod č. 3), v prípade nepriaznivého počasia v jedálni školy. Tu prebehne vaše rozdelenie do tried a jednotlivých oddelení ŠKD.

V prípade nepriaznivého počasia budú prváci uvítaní v školskej jedálni.

Pani učiteľky si vás - prváčikov následne odvedú do svojich tried na zoznámenie sa so školou a medzi sebou.

Rodičia medzitým v jedálni školy dostanú informácie o ŠKD, vypíšu potrebné formality a môžu si s vychovávateľmi prezrieť jednotlivé oddelenia a školu. Potom sa deti s rodičmi vymenia - vychovávatelia si preberú deti a rodičia si sadnú do školských lavíc s triednymi učiteľmi. Po ukončení si rodičia vyzdvihnú deti vo svojich oddeleniach ŠKD.

ŽIACI 2.-4. ROČNÍKOV

Otvorenie školského roka 2023/2024 bude o 8:00 hod. v jednotlivých triedach s triednymi učiteľmi. Vstup do budovy školy vchodom č. 2.

V škole budete do 9:30 hod., kedy sa pre vás prvý školský deň končí. Až v utorok 5. septembra 2023 si prinesiete školské tašky a potreby podľa pokynov triednych učiteľov.

ŽIACI 5.-9. ROČNÍKOV

Otvorenie školského roka 2023/2024 bude o 8:30 hod. v jednotlivých triedach s triednymi učiteľmi. Vstup do budovy školy vchodom č. 2.

V škole budete do 10:00 hod., kedy sa pre vás prvý školský deň končí. Mysleli sme aj na cestujúcich. Budú uvoľnení, aby stihli spoj autobusu. Až v utorok 5. septembra 2023 si prinesiete školské tašky a potreby podľa pokynov triednych učiteľov.

Školský klub detí a školská jedáleň bude v prevádzke od utorka 5. septembra 2023.

Vaši učitelia a vedenie školy
Ďakujeme!