Majstrovstvá okresu v stolnom tenise.

stolný tenis

Majstrovstvá okresu v stolnom tenise.

Po dvojročnej prestávke opäť začali fungovať žiacke športové súťaže! Hneď prvou boli majstrovstvá okresu v stolnom tenise, ktoré sa uskutočnili v utorok 29. marca na našej škole. Našu školu reprezentovali Olaf Mach, Richard Vodička a Bohuš Papšo, ktorí sa hneď v prvom kole stretli so svojimi najväčšími konkurentmi v boji o celkové prvenstvo – chlapcami zo ZŠ Vajanského. Po vyrovnanom boji sme nakoniec prehrali 3 : 2 , keď o konečnom výsledku rozhodlo len pár presnejších loptičiek v prospech súpera. V ďalších zápasoch turnaja sme už presvedčivo zvíťazili a obsadili pekné druhé miesto. Chlapcov treba pochváliť za bojovnosť a Olafa Macha aj za dosiahnutý individuálny výsledok, keď všetkých 6 svojich zápasov vyhral !