Úspech stolných tenistov

Stolnýtenistitulka

V piatok 28.2.2020 sa uskutočnili v telocvični našej školy majstrovstvá okresu žiakov a žiačok v stolnom tenise. Po minuloročných druhých miestach  sme v tomto roku patrili medzi favoritov najmä v kategórii dievčat, ktoré to aj potvrdili presvedčivými víťazstvami 7:0 resp. 6:1 proti súperkám zo ZŠ Mallého a ZŠ Vajanského. Chlapci po presvedčivých víťazstvách proti ZŠ Radošovce a ZŠ Mallého vo finále porazili 5:2 aj ZŠ Vajanského a taktiež získali prvé miesto.O tento pekný úspech našich stolných tenistov sa pričinili Zuzka Kováčová, Katka Kováčová, Karolína Čárska, Martin Janičkovič, Oliver Mach a Samo Krpčiar.Naším úspešným reprezentantom ďakujeme a prajeme veľa úspechov v krajskom finále, ktoré sa uskutoční 16.3.2020 v Trnave!