Memoriál Emila Zátopka

Beh1

Každoročne je súčasťou medzinárodného cestného behu Skalica-Holíč-Hodonín aj beh pre deti -Memoriál Emila Zátopka. Tento beh je súčasne aj súťažou medzi školami o čo najväčšie zapojenie ich žiakov do tejto športovej aktivity. Naša škola posledné dva ročníky vyhrala a tým správne namotivovala ďalšie školy, aby sa aktívnejšie zapojili do propagácie tohto behu na škole. Výsledkom bola nielen rekordná účasť na štarte, ale aj „len“ druhé miesto, ktoré sme v tomto roku získali. Za tento pekný výsledok si zaslúžia pochvalu a uznanie najmä títo 14 statoční (a ich rodičia), ktorých neodradilo sychravé počasie a prišli podporiť „svoju“ školu. Sú to: Turkovičová Valéria, Danielová Vanesa, Farkaš Jakub, Grúber Richard, Valovič Matúš, Farkaš Viliam, Michálková Natália, Petranská Bianka, Kadlečík Adam, Polák Róbert, Hurban Kristián, Zongor Jakub, Gurský Oliver a Jančík Šimon. Ďakujeme !