SK florbal liga žiačok

flor

V piatok 22.11.2019 sa v telocvični našej školy uskutočnilo prvé kolo SK florbal ligy. Dievčatá sa hneď v prvom zápase stretli so ZŠ Mallého, ktoré sú každoročne ich najväčšie súperky v boji o celkové víťazstvo. Zápas bol dlho vyrovnaný a až pár sekúnd pred koncom zápasu sme dostali lacný gól, ktorý rozhodol o našej prehre 2:1.Potom sme hladko porazili dievčatá z Gorkého súkromnej školy 6:0 a dievčatá zo ZŠ Školská Holíč 6:1. V poslednom zápase so ZŠ Vajanského sme prehrali 3:1 a so ziskom 6 bodov sme zatiaľ priebežne na treťom mieste. Pred záverečným druhým kolom, ktoré bude opäť u nás v decembri, sú naše šance na celkové víťazstvo už iba teoretické, ale budeme sa snažiť ukázať, že florbal hrať vieme určite lepšie, ako tomu nasvedčujú výsledky tohto prvého kola. Útechou môže byť pre nás aspoň to, že najlepšou strelkyňou turnaja bola naša Karolína Čárska, ktorá dala 11 gólov.