Majstrovstvá školy v bedmintone

V utorok 18.6.2019 sa uskutočnili v telocvičniach našej školy majstrovstvá v bedmintone, ktorých sa zúčastnilo 22 súťažiacich. V spoločnej kategórii dievčat a žiakov prvého stupňa, zvíťazil najmladší účastník turnaja - Lukáš Androvič pred Kornéliou Krivskou a Miriamou Kocákovou. Nepopulárne štvrté miesto získala Eliška Gajdúšková. V kategórii chlapcov pri neúčasti nášho najlepšieho hráča Michala Petroviča, úlohu favorita potvrdil Juraj Malík, ktorý zvíťazil pred Tomášom Meredeom a Ondrejom Volečkom. Štvrté miesto ostalo pre Michala Androviča. Pozitívom turnaja bola najmä zlepšujúca sa výkonnosť žiakov piateho ročníka, ktorí po prekonaní výškového hendikepu môžu v ďalších rokoch zvýšiť úroveň bedmintonu na našej škole.